BioBazar

Czym jest BioBazar? Jest to miejsce spotkań entuzjastów zdrowego stylu życia, miłośników gotowania i kuchni. Na targu kupisz certyfikowaną żywność ekologiczną najwyższej jakości bezpośrednio od rolników i producentów, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Możesz też usiąść na kawę i pyszne ciastko czy posłuchać koncertu.

Na BioBazarze znajdziesz zdrowe, ekologiczne wędliny, mięso, wyroby garmażeryjne, nabiał, ryby, słodkości, herbaty i wiele wiele innych. Jeśli szukasz naturalnych kosmetyków to również się nie zawiedziesz! Oprócz tego, że umożliwiamy sprzedaż wartościowych produktów, to propagujemy zdrowy, aktywny tryb życia, zachęcamy do zmiany nawyków żywieniowych, organizujemy zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych, pokazy i warsztaty. W trosce o środowisko przyjmiemy od Was nieużywany sprzęt elektroniczny, którego nie wolno wyrzucać do śmietnika!

BioBazar to połączenie targu i przestrzeni edukacyjnej, która zainteresuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Porcja wiedzy o zdrowiu + możliwość zakupu ekologicznej żywności to niewątpliwa zaleta tego miejsca. Zachęcamy do odwiedzenia nas w Gdańsku, Katowicach i Warszawie!