Artykuły sponsorowane

Chcesz wypromować swój biznes lub markę osobistą? A może jesteś odpowiedzialny za marketing internetowy swojego Klienta?

Jeśli tak, to pewnie wiesz, jak dużą moc ma publikacja artykułu sponsorowanego na właściwym portalu. Masz coś ciekawego do opowiedzenia? Pozyskujesz linki pozycjonujące lub szukasz nowych Czytelników? U nas zwiększysz zasięgi, zaprezentujesz nowy produkt i usługę, lub zaprosisz do skorzystania z oferty… a wszystko to w dobrym smaku!

Portal generuje miesięczny ruch na poziomie 20 000 Odbiorców. Czytelnikami naszych treści są osoby z całego kraju, zainteresowane kulinarnymi inspiracjami, wydarzeniami, kulturą jedzenia, a nawet nowinkami technologicznymi ze świata kuchni.

Masz coś ciekawego do opowiedzenia? Daj się poznać swoim Klientom dzięki atrakcyjnym artykułom, które zachęcą ich do zapoznania się z ofertą Twojej marki!

Wybierz opcję wygodną dla Ciebie i Twoich Klientów:

  • ARTYKUŁ Z LINKIEM DOFOLLOW na stronie głównej
  • ARTYKUŁ Z LINKIEM DOFOLLOW w kategorii na stronie głównej
  • ARTYKUŁ Z LINKIEM NOFOLLOW na stronie głównej lub w kategorii

Napisz do nas na [email protected], aby otrzymać cennik publikacji artykułów na naszym portalu wraz z kompletnym folderem reklamowym!

Wyślij nam gotowy artykuł… lub zleć przygotowanie treści nam!

Z tworzeniem treści Ci nie po drodze? Żaden problem! Na życzenie naszych Klientów przygotowujemy merytoryczne i unikatowe artykuły, które realizują założone cele. Wieloletnie doświadczenie oraz kilkadziesiąt zadowolonych Klientów (w tym znane marki) to gwarancja bezpiecznej i satysfakcjonującej współpracy z portalem!

W czym jeszcze możemy Ci pomóc? Daj nam znać!
[email protected]

W trosce o dostarczanie naszym Odbiorcom treści tylko wysokiej jakości zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji artykułów zawierających błędy stylistyczne, ortograficzne itd. jak i treści duplikowanych.

Informujemy także, że nie prowadzimy publikacji informacji prasowych.

Zobacz, z kim współpracowaliśmy!

współpraca z nawidelcu.pl