Zostań partnerem

Prowadzisz działalność związaną z szerokopojętymi kulinariami? Chcesz promować swoją markę lub biznes? Zostań partnerem NaWidelcu.pl! Gwarantujemy stałą reklamę Twojej firmy na łamach naszego portalu. Możliwości jest mnóstwo – wszystko zależy od naszego wspólnego pomysłu, celu promocji i Twojego budżetu.

Chętnie opublikujemy Twoje gościnne wpisy wysokiej jakości, obejmiemy patronatem organizowane przez Ciebie eventy czy zorganizujemy konkurs dla naszych czytelników. Zapraszamy do współpracy!

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej!


Administratorem Państwa danych osobowych jest Mavika sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żelaznej 17d, 40-851 Katowice. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania.
Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania.