Bannery

Portal NaWidelcu dla swoich kolegów i koleżanek z branży udostępnia promocję w formie graficznej!

Prowadzisz restaurację, lokal, hotel? A może sprzedajesz urządzenia kuchenne lub chcesz wypromować swoją markę osobistą i zaprezentować się jako wiarygodny autorytet w świecie kulinariów? Dobrze trafiłeś – to tutaj są Twoi Klienci! Prowadzimy marketing dla restauracji, hoteli, e-commerce i całej branży gastronomicznej! Jeśli masz z nami cokolwiek wspólnego… wiesz co robić!

Portal generuje ruch na poziomie 20 000 wejść miesięcznie. Nasze artykuły oraz cały portal jest chętnie eksplorowany przez ludzi z całej Polski, Zrzeszamy Internautów zainteresowanych wydarzeniami kulinarnymi, nowinkami jak i inspiracjami w zakresie przepisów, czy kultury jedzenia.

Masz coś ciekawego do pokazania? Wypromuj swój biznes za pomocą intrygujących grafik w miejscu, gdzie przebywają Twoi Klienci! Daj się zauważyć – napisz do nas!

Wybierz opcję wygodną dla Ciebie i Twoich Klientów:

  • BANER o wymiarach 750×100 px
  • DOUBLE BANER o wymiarach 750×200 px

Napisz do nas na [email protected], aby otrzymać cennik publikacji bannerów na naszym portalu wraz z kompletnym folderem reklamowym!

Wyślij gotowy projekt lub… zleć projektowanie nam!

Nie jesteś mocny w projektowaniu graficznym? Nie musisz! Dla naszych Klientów wykonujemy szeroki wachlarz usług, które wspierają komunikację internetową. Zleć nam przygotowanie grafiki, a specjalnie dla Ciebie i Twojej marki wykonamy estetyczny banner zgodny z aktualnymi trendami w zakresie estetyki i marketingu!

W czym jeszcze możemy Ci pomóc? Daj nam znać!
[email protected]

W trosce o wizerunek portalu oraz satysfakcję naszych Odbiorców, zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia banneru w naszej opinii nieczytelnego, niespójnego oraz nieestetycznego.