O projekcie

Naszą misją jest dostarczanie użytkownikom wysokiej jakości treści związanej z szeroko pojętą tematyką kulinarno-lifestylową.

Portal kulinarny NaWidelcu.pl

NaWidelcu.pl to kontynuacja wortalu kulinarnego istniejącego na rynku od 2004 roku, w odświeżonym designie i nowej formie. Tak jak kiedyś, tak i dziś, portal tworzą prawdziwi pasjonaci , którzy związani są z gastronomią zarówno zawodowo, jak i amatorsko: szefowie kuchni, restauracje, bary, puby, blogerzy kulinarni, specjaliści zdrowego odżywiania, dietetycy i wielu innych! NaWidelcu.pl to także przepisy, porady, kulinarne triki cenionych kucharzy i cukierników, porady dietetyków, opinie i komentarze szefów kuchni, felietony, ciekawostki i nowości kulinarnego świata.

Znajdziecie tu teksty autorów, którzy są cenionymi ekspertami i znawcami, zarówno dobrego jedzenia, jak i wyśmienitych trunków, sportów czy zdrowia. Co ważne, NaWidelcu.pl może pisać każdy! Wystarczy nawiązać kontakt.

Nowy NaWidelcu.pl to głos młodego pokolenia

Piszą dla nas Top Chefowie, mistrzowie kuchni i cukiernictwa, pasjonaci gotowania, kulinarni blogerzy, dietetycy, styliści żywności, kulinarni fotografowie, znawcy alkoholi, właściciele małych palarni kawy, mistrzowie koktajli i piwosze, piewcy eko żywności i dietetycy.

NaWidelcu.pl jest obserwatorem polskiej gastronomii, trendów i ciekawostek ze świata kulinarii. Kibicujemy zmianom i rozwojowi naszej rodzimej, polskiej kuchni, ale i chętnie odkrywamy zagraniczne tradycje i kierunki rozkwitu. Promujemy polskich hodowców i producentów, ludzi z pasją, kuchnię i produkty sezonowe, lokalne i regionalne, zdrową żywność, mądre diety.

Treści dla każdego

NaWidelcu.pl to dawka wiedzy i rozrywki dla każdego pasjonata dobrego jedzenia i trunków, zarówno profesjonalisty, jak i amatora. Zamieszczamy tutaj zarówno ciekawe artykuły z poradami, jak i relacje z eventów kulinarnych czy recenzje ciekawych książek lub produktów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu! Jeśli masz ochotę nawiązać z nami współpracę lub zostać autorem – napisz! Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju nieszablonowe formy partnerstwa, obejmujemy patronatem ciekawe eventy, testujemy produkty i recenzujemy oryginalne wydawnictwa z zakresu tematyki kulinarno-lifestyle’ową.

Katarzyna, agencja marketingu internetowego MAVIKA+48 788 443 306

ul. Żelazna 17d
40-851 Katowice