Grudzień przywitał nas prawdziwie zimową pogodą. Miasta przykryły się białym puchem, dzięki czemu już teraz możemy poczuć prawdziwą, świąteczną atmosferę. To już czas, by zacząć świąteczne porządki i przemyśleć wigilijne potrawy. Co wybieracie – klasykę, czy może nowoczesne urozmaicenie tradycyjnych potraw? Wybór należy do Was!

Przede wszystkim najbliżsi!

W czasie świątecznej gonitwy nie zapomnijcie jednak o najbliższych: współmałżonku, dzieciach, rodzicach i rodzeństwie. Zachęcamy Was, byście czas przygotowań potraktowali jako okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Szukanie prezentów dla rodziców z siostrą lub bratem, wspólne wybieranie 12 potraw wraz z mężem lub żoną, a może własnoręczne przygotowywanie ozdób z dziećmi? Możliwości jest naprawdę mnóstwo – wykorzystajcie je!

Zabawa na BioBazarze

W budowaniu świątecznego nastroju z pewnością pomogą Mikołajki na BioBazarze! Warsztaty kulinarne dla dzieci odbędą się już w najbliższą sobotę – 3 grudnia.

W imieniu organizatorów zapraszamy na warsztaty z Ciocią Zieleniną o godzinach:

  • 10:00,
  • 11:15,
  • 12:30.

Wydarzenia na BioBazarze to świetna zabawa, nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Zapisów możecie dokonać, pisząc wiadomość e-mail na adres: [email protected].

W planie wydarzenia słodki upominek dla każdego dziecka!