Spotkania z najbliższymi to często czas przepełniony radością, wspomnieniami i żartami. Nierzadko zdarza się, że liczba najbliższego grona sięga kilkunastu osób, a czasem nawet więcej. Co zrobić w sytuacji, kiedy Twoje mieszkanie pomieści co najwyżej 6 osób, a po powrocie z pracy zostają Ci zaledwie 2 godziny na przygotowania do uroczystości? Przede wszystkim: nie panikuj! Skorzystaj z pomocy doświadczonych osób i zarezerwuj miejsce w restauracji na swoją wymarzoną imprezę okolicznościową!

Oferta Bistro Atrion w Tychach — imprezy okolicznościowe, chrzciny, komunie, urodziny.

W Bistro Atrion wierzymy, że każda okazja jest dobra, by spotkać się z najbliższymi i porozmawiać przy smacznym jedzeniu! Przestrzeń i czas to Twoi wrogowie, jeśli chodzi o organizację przyjęć? Nie tym razem! Koniec z dzieleniem imprezy na kilka tur! Zorganizuj chrzciny, komunie, urodziny, czy inną imprezę, na którą wystarczy, że się pojawisz! Nie kłopocz się więcej z liczbą miejsc i brakiem czasu na przygotowanie wystarczającej ilości potraw. Naszym gościom zapewniamy wykwintną ucztę dla podniebienia!

Bistro Atrion Tychy

O bistro Atrion – dlaczego warto?

Skorzystaj z naszego doświadczenia oraz wygodnych połączeń – łatwy dojazd komunikacyjny oraz duży parking to atuty dla gości bistro. Jeśli chcesz zorganizować imprezę okolicznościową w Tychach, to jesteś w dobrym miejscu! Bistro Atrion to stylowa i nowoczesna restauracja, której klimat sprawdzi się w przypadku nie tylko rodzinnych uroczystości, czy urodzin, ale także podczas tak wyjątkowych okazji, jak komunia święta czy chrzciny. Zachwyć gości jasną, estetyczną przestrzenią oraz suto zastawionym stołem z przepysznymi potrawami. W karcie MENU znajdziesz zarówno tradycyjne potrawy, jak i te bardziej wykwintne – to Ty decydujesz o charakterze swojej imprezy! Ze strony Bistro Atrion możesz liczyć na doświadczenie, profesjonalną obsługę, estetycznie, bogato przygotowane i zastawione stoły oraz stylowe wnętrze, które dodatkowo buduje pełną pozytywnej energii atmosferę. Miejsce godne polecenia każdemu, kto potrafi docenić smaczne, apetyczne dania! Zyskaj niezapomniane wspomnienia i ciesz się mnóstwem wolnego czasu, biesiadując z rodziną i najbliższymi!

Sprawdź to miejsce: Bistro Atrion w Tychach zaprasza! Gwarantujemy pozytywne wrażenia!