Czy Twoją pasją jest gotowanie? Uwielbiasz poznawać nowe smaki i połączenia? A może jesteś postrzegany jako znawca kulinarny i to do Ciebie kierują się znajomi po ciekawy przepis?

Jeśli na jakieś pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to właśnie z myślą o Tobie stworzyliśmy grupę NaWidelcu.pl – Pasjonaci Smaku!

Czym jest grupa Pasjonaci Smaku?

Grupa powstała z myślą o wszystkich pasjonatach dobrego smaku, których łączy chęć dzielenia się swoją wiedzą, przepisami oraz inspiracjami ze świata kulinariów. To miejsce, w którym niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem, znajdziesz coś dla siebie, co pozwoli Ci na rozwinięcie pasji jeszcze bardziej. Chcemy, aby nasza grupa, stała się małą społecznością, gdzie poprzez otwartość będziemy mogli się uczyć od siebie nowych rzeczy. Zależy nam także na tym, aby poprzez działania grupy przybliżyć specyfikę gastronomii ze strony właściciela jak i degustatora. Wierzymy, że taki kontakt i dzielenie się cennymi wskazówkami sprawi, że wizyty w restauracjach staną się wyjątkowe, a wraz z nimi – także kryjące się za tym historie, które zostaną na naszej grupie na długo i posłużą jako wartościowe treści dla przyszłych użytkowników.

Jak dołączyć do grupy?

To bardzo proste! Wystarczy, że interesujesz się tematyką kulinarną i gastronomiczną, posiadasz chęć dzielenia się z innymi swoimi przepisami czy przemyśleniami oraz jesteś ciekawy nowinek jak i specjalistycznych treści ze świata kuchni. Aby dołączyć do grupy, potrzebujesz tylko kliknąć link poniżej! Zapraszamy Cię do współtworzenia grupy Pasjonaci Smaku razem z nami! Dołącz do naszej społeczności – nie możemy doczekać się, Twoich ciekawych historii! Zapraszamy!

Link do grupy: www.facebook.com/groups/pasjonacismaku/