Książek o tematyce "ciąża" jest wiele na rynku wydawniczym. Jednak nie wiele jest takich, które swoją treścią wypełniają przede wszystkim kobietę, która uczestniczyć będzie w jednym z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu, a mianowicie zostanie mamą.

Większość znanych książeczek skupia się na rozwoju płodu, a następnie dziecka w łonie matki, opisuje przebieg ciąży tydzień po tygodniu, trymestr po trymestrze, nie poświęcając wiele uwagi samej kobiecie w ciąży. Ciąża to stan wyjątkowy w życiu kobiety, zarówno pod względem pozytywnym jak i negatywnym.

Radość z budzącego się do życia małego człowieka nie ma sobie równych. Jednakże euforia i szczęście bardzo często przeplatają się ze zmęczeniem, sennością, zmianą nastrojów, tyciem, brakiem witamin i wieloma innymi.

Aktywnie i pięknie

Książka Ani Dziedzic to przewodnik dla wszystkich przyszłych mam, które w sposób nie tylko świadomy i odpowiedzialny chcą podejść do macierzyństwa, ale przede wszystkim w sposób aktywny i piękny. Bo zdrowa, aktywna i piękna mama to przede wszystkim szczęśliwa mama.

Autorka książki Ania Dziedzic, mama dwóch dziewczynek, to popularna trenerka personalna, wykwalifikowana instruktorka fitness, absolwentka AWF. Oprócz tego, Ania Dziedzic prowadzi stronę FITMOM.PL, na której każdego dnia zachęca młode mamy do podejmowania aktywności fizycznej oraz zdrowej zbilansowanej diety.

"Wszystko, co zrobisz dla siebie w ciąży, zaprocentuje później!"

Poradnik w bardzo przejrzysty i przystępny sposób obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące ciąży i zmian związanych ze „stanem odmiennym”, jak pisze sama autorka.

Ponadto dobra kondycja – zarówno ta fizyczna, jak i psychiczna, sprzyja łatwiejszemu i szybszemu powrotowi do formy. Autorka w swojej książce skupia się przede wszystkim na kobiecie. To jej poświęca najwięcej czasu, przygotowuje jej ciało do zmian, które zachodzą podczas 9 miesięcy i tuż po narodzinach dziecka.

Wewnątrz znajdziemy mnóstwo przepisów na zdrowe i smaczne przekąski, które wzmocnią organizm mamy i dziecka, w tym przykładowe jadłospisy na każdy trymestr ciąży.

Książka „Fit Mom. Ciąża” została także urozmaicona kodami QR, które po zeskanowaniu smartfonem lub tabletem prowadzą do dedykowanych materiałów filmowych z treningami Ani.

„FIT MOM. Ciąża” to pozycja godna polecenia. Bo zdrowa, aktywna i piękna mama to przede wszystkim szczęśliwa mama.

Ania Dziedzic – doświadczona i świetnie wykształcona instruktorka fitnessu, tenisa, nauki pływania i narciarstwa. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego. Zasadą, którą wdraża w działanie jest myśl, że aktywna rodzina, to szczęśliwa rodzina.