Partnerem wpisu jest L’Entre Villes

Wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Trójmiasta. Piękne wnętrza i obsługa na najwyższym poziomie. Restauracja, bistro, club privee, winiarnia. Restauracja L'Entre Villes w Sopocie - miejsce, która wyróżnia się na bogatej mapie Trojmiasta. Słynie z doskonałej kuchni oraz ogromneg...

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulinarne z cyklu Kitchen Art With The Greatest, czyli starcie na szczycie! Już 20 kwietnia fenomenalni szefowie kuchni Sławomir Hahn oraz Wojciech Bartczak zmierzą się na smaki! Kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko?

Wiosenna Karta L’Entre Villes

Zapraszamy na oficjalne Otwarcie Wiosennej Karty L’Entre Villes w ramach cyklu Kitchen Art With The Grestast. Gwarantujemy, że i tym razem Państwa nie zawiedziemy! Można spodziewać się niesamowitych wrażeń kulinarnych, które będą połączeniem nowoczesnego i tradycyjnego podejścia do gotowania. Z pewnością zaskoczymy Państwa inwencją twórczą!

Wielkie Starcie Chefów Kuchni Bartczak VS. Hahn

Wojciech Bartczak jest zwycięzcą V edycji Hell’s Kitchen Polska. Pomysłowy, kreatywny, jedyny w swoim rodzaju – nie można przegapić takiego wizjonera w akcji! Niesamowite wyczucie smaku, otwarty umysł, wiara we własne możliwości oraz potężna motywacja – to wszystko cechuje chefa kuchni Wojciecha Bartczaka.

Sławomir Hahn to niezwykle uzdolniony, doświadczony Chef L’Entre Villes! Kucharz z silnym charakterem zdobywa serca swoich gości kuchnią, w której ogromną wagę przykuwa do tradycji. Chef kuchni bardzo umiejętnie łączy smaki i aromaty – prawdziwa poezja dla kubków smakowych!

Zapraszamy do L’Entre Villes już 20 kwietnia o godz. 18.30, gdzie na własne oczy zobaczą Państwo magię gotowania na najwyższym poziomie!

Konieczna jest rezerwacja miejsc na to wydarzenie. Rezerwacji można dokonać na [email protected]

Ilość miejsc ograniczona.

Cena: 180 zł/os.