Wygraj darmową publikację na portalu NaWidelcu.pl i daj się poznać swoim Klientom od kreatywnej strony!

Projekt NaWidelcu.pl powstał kilkanaście lat temu z myślą o wszystkich miłośnikach gotowania – to tutaj znaleźć można wiele inspiracji kulinarnych oraz informacji o kulturze jedzenia, trwających wydarzeniach czy miejscach, które warto odwiedzić.

Pragniemy podziękować naszej społeczności za obecność oraz zaangażowanie w tworzenie portalu i jednocześnie wesprzeć restauracje w tym trudnym czasie. Przygotowaliśmy konkurs dla restauratorów i pracowników restauracji – zapraszamy do uwolnienia swojej kreatywności!

Konkurs NaWidelcu.pl

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w zabawie, należy wejść na nasz fanpage na Facebooku NaWidelcu.pl i skomentować post konkursowy, wykonując zadanie:

Opisz swoją restaurację w 3 słowach!

Ogranicza Was tylko wyobraźnia! Na komentarze czekamy do 9 grudnia! Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi wygrywa darmową publikację na naszym portalu. To idealny sposób na poszerzenie zasięgów, zbudowanie świadomości na temat restauracji i zaprezentowanie lokalu wraz z ofertą swoim potencjalnym Klientom – zwłaszcza teraz, kiedy obecność e-konsumentów wciąż wzrasta! To szansa dla Ciebie i Twojego biznesu – promuj się wśród swojej grupy docelowej całkowicie za darmo!

Informację o wygranej oraz wpisie udostępnimy także na naszych social media!
Doceniamy każdy wysiłek oraz udział w zabawie, dlatego dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy nagrodę pocieszenia. Pamiętaj, że warunkiem uczestnictwa jest posiadanie restauracji, o której piszesz, lub przynależność do zespołu pracowników tego miejsca.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy udanej zabawy!
#wspieramygastronomie dołącz do nas!

Regulamin konkursu.