„Do serca najłatwiej trafić przez żołądek” i doskonale wiedziały to już na przykład nasze babcie. To ludowe przysłowie pozostaje aktualne pomimo upływu lat i właśnie dlatego prezenty dla miłośników gotowania cieszą się tak dużą popularnością.

Jaki upominek wybrać dla kogoś, kto w głowie ma recepturę na każde, nawet najbardziej skomplikowane danie? Pomysłów jest wiele, a każdy z nich to gwarancja naprawdę pysznej niespodzianki, którą obdarowany zapamięta na długo!

Kurs gotowania – przepis na najlepszy prezent

Fanów niezwykłych smaków możemy oczywiście zaprosić na wykwintną kolację do restauracji, ale znacznie ciekawiej będzie dać im możliwość stanięcia w restauracyjnej kuchni. Jak to możliwe? Dzięki voucherowi na kurs gotowania z Katalogu Marzeń – to nie tylko możliwe, ale też całkiem łatwe do zorganizowania! Tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem, polecamy kursy gotowania w Katalogu Marzeń, podczas którego poznają podstawy kulinariów i nauczą się kilku łatwych, ale podbijających kubki smakowe przepisów.

Fanom smaków z odległych krain bez wątpienia spodoba się kurs tworzenia sushi. Właśnie tam, pod okiem prawdziwego sushimastera, kursanci poznają tajniki łączenia ze sobą poszczególnych surowych składników i zamieniania ich w piękną, wielobarwną kompozycję na talerzu.

A może ważna dla Ciebie osoba marzy o wyprawie do słonecznej Italii, gdzie mogłaby spróbować domowych makaronów, rozpływających się w ustach serów i aromatycznej oliwy? W takim przypadku wybór prezentu dla miłośnika gotowania może być tylko jedne: voucher na udział w kursie gotowania poświęconemu kuchni włoskiej! Caprese, lasagne czy carbonara nie będą już miały żadnych tajemnic przed każdym, kto spróbuje swoich sił w lekcji gotowania z prawdziwym mistrzem. Amo, Italia!

Warsztaty dla dwojga – słodka radość w podwójnej dawce

Wspólne gotowanie to nie tylko świetna zabawa, ale też propozycja wspaniałej randki, która tylko zacieśni więź pomiędzy zakochanymi. Warto wypróbować tę aktywność i na najbliższą okazję, jako prezent dla miłośnika gotowania, wręczyć mu voucher na warsztaty sushi dla dwojga. W ten sposób, wraz z ukochaną osobą, obdarowany będzie mógł zdobyć całkiem nowe umiejętności albo wzbogacić wiedzę, którą wcześniej posiadał.

Fanom deserów polecamy zaś cukierkowe warsztaty dla dwojga w Katalogu Marzeń. Ręcznie zwijane lizaki z kolorowej masy, słodkie cukierki w najróżniejszych smakach, ciągnący się karmel… Czy trzeba mówić coś więcej? Z takich warsztatów nikt z pewnością nie wyjdzie głodny, a zwyczajne „coś słodkiego” zamieni się od tej pory w prawdziwą ucztę dla podniebienia.

Komu i dlaczego warto podarować kurs gotowania na prezent?

Prezent w postaci kursu gotowania można podarować dosłownie każdemu miłośnikowi tej czynności. Nastolatkowie podszkolą warsztat podczas kursu dla młodzieży, najmłodsi rozpoczną swoją kulinarną przygodę dzięki warsztatom czekoladowym dla dzieci, a prawdziwi specjaliści poznają najbardziej wymyślne przepisy na ulubione dania finalisty „Hell’s Kitchen”!

Podziel się swoimi pomysłami na prezenty dla miłośników gotowania!