Sukces firmy gastronomicznej zależy od wielu rzeczy. Jedną z nich jest prowadzenie skutecznej polityki zaopatrzeniowej. Chodzi o takie nabywanie potrzebnych do działalności wyrobów, które pozwala na bezproblemowe i płynne przygotowanie potraw.

Z jednej strony mamy pewność, że niczego nam nie zabraknie, z drugiej, że nic się nie zmarnuje. Właściwe zaopatrzenie to również troska o jakość i kompleksowość asortymentu, jego cenę oraz terminową dostawę. Godne polecenia jest korzystanie z oferty sklepu gastronomicznego, którego katalog produktów można obejrzeć w Internecie, a następnie zamówić online.

Która hurtownia gastronomiczna jest godna polecenia?

Dużym uznaniem w branży cieszy się hurtownia gastronomiczna horecapolska.pl. Nie ma co się dziwić. Jest to najlepiej wyposażona hurtownia internetowa. Klienci cenią sobie intuicyjną wyszukiwarkę produktów oraz ich wyczerpujące opisy i zdjęcia. Wszystkie wyroby pochodzą od producentów, którzy specjalizują się w dziedzinie gastronomii. Asortyment oferowany do sprzedaży dobierany jest z najwyższą starannością.

Współpraca z horecapolska.pl to nie tylko zwykła transakcja. To także dostęp do nowości pojawiających się na rynku. Dzięki obserwacji strony internetowej oraz profilu sklepu na portalach społecznościowych, ma się możliwość zaznajomienia z tym, co nowego pojawia się w sprzedaży oraz czego oczekują konsumenci.

Do zakupów zachęcają liczne promocje oraz oferty specjalne. Osoby, które zapiszą się na newsletter od Horeca Polska, będą o nich na bieżąco informowane. Poza tym firma opracowała jasne i dogodne warunki dostawy oraz zwrotów.

Jakiego rodzaju produkty sprzedaje?

Katalog produktów obejmuje wszystkie sfery prowadzenia gastronomii. Są to zatem wyroby dedykowane do restauracji, kawiarni, cukierni, baru, pizzerii, działalności cateringowej. W sprzedaży znajdują się:

  • meble ze stali nierdzewnej, w tym: stoły, szafki, regały, wózki transportowe,
  • urządzenia gastronomiczne (chłodnicze, grzewcze, rozdrabniające, pomocnicze),
  • naczynia i przybory kuchenne, takie jak: garnki, miski, patelnie, brytfanny,
  • pojemniki do przechowywania żywności, cedzaki, tarki, noże,
  • zastawa stołowa, w skład której wchodzą między innymi: naczynia do serwowania,
  • naczynia do zapiekania, porcelana, ceramika, szkło, sztućce,
  • damska i męska odzież dla kucharzy i kelnerów,
  • artykuły potrzebne do utrzymania czystości, w tym: akcesoria do sprzątania, pojemniki na odpady, polerki do sztućców, popielniczki, środki chemiczne, zmywarki gastronomiczne.

Jak widać, katalog produktów jest rozbudowany. Jest również na tyle głęboki, aby zagwarantować możliwość wyboru w danej grupie asortymentowej.

Czy hurtownia oferuje asortyment dla gastronomii mobilnej?

Oferta hurtowni Horeca Polska jest skierowana zarówno dla podmiotów stacjonarnych, jak i mobilnych. Usługi gastronomiczne w terenie wymagają specjalnego wyposażenia. Powinno ono pozwolić na komfortowe przygotowanie posiłków oraz nie zabierać zbyt wiele miejsca. Wygodne urządzenie food trucka wymaga szczególnej wiedzy.

Wiele przydatnych informacji oraz produktów przeznaczonych do mobilnej gastronomii, znaleźć można właśnie na stronie internetowej hurtowni horecapolska.pl. Wachlarz produktów obejmuje na przykład: grille, gofrownice, frytkownice, naleśnikarki, opiekacze, ekspozytory, stojaki.