Oaza Szczęścia będzie miejscem zupełnie niezwykłym na mapie Katowic. Nie będzie to zwykły klub jogi, gabinet psychoterapeutyczny czy poradnia dietetyczna. Oaza będzie ostoją dla wszystkich tych, dla których wielopłaszczyznowy rozwój osobisty nie jest obojętny. Otwarcie już w weekend 8 i 9 września!

Zwolnij to jedno z ulubionych słów właścicielki Klubu – Aleksandry Domogały. Centrum Holistycznego Rozwoju, które stworzyła, właśnie to słowo wzięło za ideę swojej działalności. W Oazie nie tylko poćwiczysz, odpoczniesz, ale i pogłębisz samoświadomość i dowiesz się, w którym kierunku rozwijać swoje plany, wiedzę i umiejętności.

Oaza Szczęścia ma być miejscem stworzonym dla osób aktywnych na wielu polach. Zespół specjalistów zadba nie tylko o zdrowie psychiczne i wewnętrzną harmonię, ale także o ciało i zdrowie, również poprzez warsztaty z Diet Coachem, który nakieruje nas na właściwe tory zdrowego odżywiania na co dzień.

Joga Oaza Szczescia w katowicach

W Oazie chcemy równoważyć pracę umysłu i ciała więc w trakcie otwarcia, będziecie mogli skorzystać z zajęć z aerial jogi. Jesteśmy jedynym miejscem na mapie Katowic, gdzie możecie się spotkać z tą formą praktyki jogi.

Najważniejsza relacja w życiu

Głównym celem Oazy Szczęścia jest zadbanie o najważniejszą relację w życiu. Nie chodzi wcale o partnera czy partnerkę, ani też matkę, ojca czy rodzeństwo. Chodzi o relację ze samym sobą. Dzięki wspólnym zajęciom aerial jogi, warsztatom rozwojowym i wykładom ze specjalistami wzmocnimy tę więź i na nowo zaczniemy akceptować się takimi, jakimi jesteśmy.

Wzajemne wsparcie klubowiczek Oazy Szczęścia pozwoli także na wymianę doświadczeń oraz przede wszystkim na wzajemną pracę nad sobą. Tylko dzięki regularnemu rozwojowi jesteśmy w stanie zatrzymać zdrowie fizyczne i psychiczne na dłużej. A nikt nie mobilizuje tak, jak przyjaciółki!

Joga Oaza Szczescia w katowicach

Holistyczny rozwój człowieka

Trenerki Oazy Szczęścia traktują organizm jako nierozerwalną całość i wierzą, że każdy, nawet najmniejszy element ma ogromne znaczenie i może wywołać reakcję łańcuchową, korzystną lub nie. Dlatego właśnie zapraszają do Bażantowa, by wspólnie zadbać o zdrową dietę, aktywność fizyczną, pozytywne myśli i emocje.

Naszą misją jest pomoc w dostrzeżeniu naturalnego potencjału każdego naszego gościa i rozwijanie go w sposób prowadzący do poczucia szczęścia i samozadowolenia.

Program Otwarcia

Zespół Oazy Szczęścia przygotował szereg atrakcji dla wszystkich, którzy w weekend 8 i 9 września odwiedzą Centrum Handlowe Bażantowo CUBE w Katowicach.

Sobota – 8 września

9:30 – 10:00 – Joga dla dzieci po angielsku z Moniką Boratyn
10:00 – 11:00 – Joga ogólna z Moniką Boratyn
11:15 – 12:00 – Aerial joga, czyli joga na hamaku z Moniką Boratyn
12:15 – 13:00 – Zdrowy kręgosłup
13:15 – 14:00 – Joga dla oczu/ćwiczenia oddechowe/relaks z Moniką Boratyn
14:00 – 15:00 – Pilates z Aleksandrą Loską
15:00 – 15:45 – Zdrowy kręgosłup z Aleksandrą Loską
16:00 – 17:30 – Nie taka terapia straszna, jak ją niektórzy malują rozmowa z Katarzyną Bilnik-Barańską
19:00 – 20:00 – Relaksacja przy dźwiękach mis i gongów tybetańskich z Iloną Opaszowską

Niedziela – 9 września

10:00 – 11:30 – Życie z doskonałością w tle. Nowe spojrzenie na perfekcjonizm rozmowa z Anną Jędrusik
11:30 – 14:30 – Umowa z losem. Tworzenie mapy marzeń warsztaty z Katarzyną Bilnik-Barańską
14:30 – 15:30 – Ona ma siłę – kobieca seksualność wykład z Aleksandrą Żyłkowską
15:30 – 16:30 – Godzenie ról matki, żony i kobiety pracującej wykład z Żanetą Rachwaniec

Zapraszamy!

Oaza Szczęścia ma w planie realizację bardzo przydatnych i inspirujących warsztatów dla wszystkich, którzy myślą o swoim rozwoju. Niektóre to tematy codzienne, inne zaś trudne dla każdego człowieka. Wszystkie jednak bardzo ważne – zaczynając od zdrowego żywienia, a na seksualności kończąc.

Więcej informacji na temat samego Centrum Holistycznego Rozwoju Oaza Szczęścia oraz weekendu otwarcia znajdziecie na Facebooku!