Moda na zdrowy styl życia nie przemija. Wręcz przeciwnie – z roku na rok obserwujemy rosnącą świadomość w zakresie tego, co ląduje na naszym talerzu. W trosce o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, coraz więcej osób stara się wprowadzić do swojego życia zdrowe nawyki i zmienić dotychczasowy jadłospis.

Wśród osób, które postanowiły odmienić swój wygląd, zdarzają się i tacy, którzy usilnie poszukują odpowiedzi na pytanie “Czy istnieje dieta cud?”. Odnaleźć będzie można ją już w ten piątek na warsztatach z Aleksandrą Goc w katowickiej Oazie Szczęścia.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Jeśli już od dłuższego czasu myślisz o tym, aby zacząć zdrowo się odżywiać, ale wciąż nie wiesz od czego powinieneś rozpocząć swoje zmiany – te warsztaty są dla Ciebie! W trakcie rozmowy z Aleksandrą Goc dowiesz się, na jakie produkty powinieneś zwracać uwagę, a jakich unikać podczas zakupów. Zdobędziesz podstawowe informacje o makroskładnikach, szkodliwych substancjach i żywności, która działa w sposób antyodżywczy.

Jak się uczyć, to od najlepszych!

Piątkowe spotkanie w Oazie Szczęścia poprowadzi Aleksandra Goc – pasjonatka aktywnego stylu życia, która na co dzień zgłębia tajniki zdrowia, ze szczególnym naciskiem na choroby autoimmunologiczne, nietolerancję pokarmową i dietetykę kliniczną. Jej wieloletnie doświadczenie to zasługa edukacji w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a także uczestnictwo w wielu kursach, szkoleniach i branżowych konferencjach.

Aleksandra Goc - diet coach

Miejsce, w którym zadbasz o swoje ciało i duszę

Warsztaty odbędą się w Oazie Szczęścia – wyjątkowym miejscu na mapie Katowic, które od samego początku swego istnienia inspiruje i zachęca do zmian na lepsze! W otoczeniu pięknych, balijskich wnętrz codziennie odbywają się warsztaty, zajęcia jogi i medytacji, które uczą jak żyć lepiej, a przede wszystkim zdrowiej! Bo aby cieszyć się nieprzeciętnym zdrowiem i dobrym samopoczuciem, należy zadbać o swój organizm w sposób holistyczny, łącząc dietę z ruchem.

Oaza Szczęścia

Jesień to idealny czas na zmiany! Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach i poznać najważniejsze zasady zdrowego odżywiania, wyślij maila na [email protected].