Już wkrótce Katowice wzbogacą się o kolejną włoską restaurację! LILLI ristorante pizzeria serwować będzie pizzę na cienkim cieście, świeże owoce morza, wyśmienite dania kuchni śródziemnomorskiej oraz oryginalne włoskie prosecco.

Kiedy otwarcie?

Otwarcie restauracji zaplanowane jest na sobotę 30 czerwca. Koniecznie zanotujcie tę datę w swoim kalendarzu i dołączcie do wydarzenia na Facebooku: Wielkie otwarcie restauracji LILLI! W tym dniu od godziny 12:00 serwowane będą dania przygotowywane zgodnie z oryginalną włoską recepturą, na bazie wysokiej jakości składników. Restauracja jest zlokalizowana w dogodnym miejscu, a dokładnie przy ulicy Gliwickiej 53. Goście będą mogli rozkoszować się smakami włoskiej kuchni blisko centrum miasta, ale z dala przytłaczającego zgiełku.  

Jako pierwsi zajrzeliśmy do środka i magicznego, kameralnego ogrodu Restauracji Lilli.

Lilli ristorante pizzeria Katowice

Lilli ristorante pizzeria Katowice

Lilli ristorante pizzeria ogród

Lilli ristorante pizzeria ogród

Lilli ristorante pizzeria ogród

Co w menu?

W Lilli ristorante pizzeria poczujemy się jak na wakacjach w słonecznej Italii! To właśnie tutaj zjemy pyszną włoską pizzę na tradycyjnym, chrupiącym cieście. Goście restauracji będą mieli okazję odkryć całkowicie nowe smaki kuchni śródziemnomorskiej i spróbować świeżych owoców morza. W menu Lilli ristorante pizzeria odnajdziemy również oryginalne włoskiego prosseco i inne trunki, które będa idealnym uzupełnieniem każdego posiłku.

Menu brzmi kusząco? Nie możemy się już doczekać aż spróbujemy dań z karty tej restauracji! Z kim zobaczymy się na otwarciu Lilli ristorante pizzeria?