Kulinarna mapa Katowic stale poszerza się o kolejne restauracje - tym razem dołączy do nich AïOLI inspired by Katowice. Była już Warszawa, był Gdańsk, a teraz przyszedł czas na stolicę Górnego Śląska!

Z Warszawy na Śląsk

AïOLI to sieć restauracji, która swój pierwszy punkt otworzyła w Warszawie. Dynamiczny rozwój i sukces lokalu przyczynił się do powstania kolejnych restauracji zlokalizowanych zarówno w stolicy, jak i Gdańsku. AïOLI inspired by Katowice otworzy się w samym sercu miasta i podobnie jak pozostałe punkty tej sieci, będzie kusić gości niezwykle atrakcyjnymi cenami i oryginalnymi daniami!

Otwarcie tuż, tuż...

O otwarciu restauracji w Katowicach mówi się nieoficjalnie od kilku miesięcy. Nareszcie możemy to potwierdzić – AïOLI inspired by Katowice będzie otwarte dla gości już w najbliższą sobotę 9 czerwca! Lokalizacja restauracji nie mogła być lepsza –  AïOLI zajmie nowo powstały, przeszklony budynek na rynku miasta. Wraz z otwarciem lokalu wejdzie w życie nowa wiosenna karta menu.

Co czeka gości w tym dniu?

Goście odwiedzający restaurację w dniu otwarcia mogą być pewni, że nie będą się nudzić! Już od rana przy ul. Rynek 5 serwowane będą śniadania w promocyjnej cenie – klasyczna kawa do śniadania za 1 grosz. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla nich specjalne atrakcje, promocje i inne niespodzianki. Otwarciu AïOLI inspired by Katowice towarzyszyć będzie Kite City Festival, dzięki któremu uczestnicy będą mogli poczuć się jak na nadmorskim wybrzeżu. 

Dołączycie do katowickiej ekipy #aiolifriends?