Sokowirówka do warzyw i owoców pozwoli w domowych warunkach przygotować pyszne soki, które będą charakteryzowały się wyjątkowym bogactwem witamin oraz błonnika. Świetnym rozwiązaniem dla klientów szukających dobrej sokowirówki są wyciskarki wolnoobrotowe, które potrafią wycisnąć nawet do 80% zawartości owoców i warzyw.

  1. Zalety wyciskarki wolnoobrotowej
  2. Zakup porządnej sokowirówki

Oprócz wspomnianych składników, wyciskarka wolnoobrotowa potrafi również wycisnąć pyszne soki z orzechów oraz zielonych warzyw liściastych. Nowoczesna konstrukcja urządzenia pozwala natomiast błyskawicznie przygotować sok bez potrzeby robienia bałaganu w całej kuchni.

Zalety wyciskarki wolnoobrotowej

Dostępne w sprzedaży wyciskarki wolnoobrotowe do soków projektowane są w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi jak największą wygodę podczas korzystania z urządzenia. Jednym z istotniejszych udogodnień jest możliwość wrzucenia do niej całych warzyw oraz owoców (odpada wówczas konieczność krojenia oraz mozolnego obierania). Nowoczesne wyciskarki są proste w myciu, a opłukanie wyciąganych elementów po zakończeniu przygotowywania soku nie zabierze więcej jak dwie minuty. Elementy te można również bez problemu umyć w zmywarce. Wolnoobrotowa wyciskarka pracuje na tyle cicho, że można z niej korzystać również rano lub wieczorem, gdy pozostali domownicy wciąż śpią. Bardzo istotnym argumentem przemawiającym za zakupem takiego urządzenia jest potwierdzony fakt, że soki z wyciskarki wolnoobrotowej są dużo bogatsze w błonnik niż te z tradycyjnych sokowirówek.

Zakup porządnej sokowirówki

Posiadacze nowoczesnych sokowirówek mogą wybierać pomiędzy smacznym i klarownym sokiem a takim, który będzie zawierał miąższ i tym samym duże ilości zdrowego błonnika. Odpowiednio wydajny silnik urządzenia pozwoli natomiast eksperymentować z sokami wyciskanymi z najtwardszych warzyw lub orzechów. Pojemnik na sok jest na tyle pojemny, że pomieści nawet 3 litry za jednym razem. Sokowirówki dostępne w ofercie Philips posiadają specjalną technologię QuickClean, dzięki czemu można je szybko wyczyścić i łatwo poskładać później, aby ponownie skorzystać z sokowirówki.