Aplikacje na telefon mogą okazać się pomocne niemal w każdej dziedzinie życia. Dzięki prostym programom nie tylko znajdziemy przepis na smaczny posiłek, ale również policzymy kalorie i wartości odżywcze w skomponowanym daniu. Które z aplikacji warto mieć na swoim telefonie?

Smaker

Smaker to darmowa aplikacja, na której znajdziesz ponad 37 tysięcy przepisów na smaczne danie, których przygotowanie nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i pieniędzy. W programie możesz wyszukać przepisy na śniadania, obiady, kolacje, a nawet napoje i przetwory. Smaker jest przejrzysty i łatwy w użytkowaniu. Każdego dnia zasób przepisów zostaje wzbogacony o nowe dania. Wystarczy włączyć aplikację i rozpocząć gotowanie. Pamiętajmy jednak, że korzystanie ze smartfona w kuchni grozi jego zalaniem lub uszkodzeniem. Warto zabezpieczyć swój sprzęt i zaopatrzyć się w kompleksowe ubezpieczenie zadedykowane każdemu posiadaczowi telefonu.

Więcej informacji znajdziesz na: https://www.gadget-cover.com/iphone-insurance.

Fitatu

Aplikacja ta nie tyle pomoże nam w przygotowaniu posiłków w kuchni, ale wesprze nas w rozwijaniu nawyków zdrowego odżywiania. Fitatu to prosty program służący do liczenia spożytych kalorii i nie tylko. Możemy również dowiedzieć się, czy nasze posiłki były odpowiednio wartościowe i czy dostarczyliśmy do naszego organizmu właściwej ilości witamin i minerałów. Aplikacja świetnie sprawdzi się jako pomoc w odchudzaniu lub utrzymaniu stałej wagi. Wprowadzając do kalkulatora spożyte produkty, możemy zeskanować ich kod kreskowy, co znacznie przyspieszy cały proces.

BestBefore

W naszej kuchni często znajdujemy produkty, których data ważności dobiegła końca. Nie tylko marnujemy jedzenie, ale również własne pieniądze. Dzięki aplikacji BestBefore problem przeterminowanych produktów zupełnie zniknie. Do programu możemy wprowadzić zdjęcia zakupionych przez nas artykułów spożywczych, które uzupełnimy datą ważności podaną na etykiecie. Gdy termin ważności będzie się zbliżał, otrzymamy komunikat, aby zużyć dany produkt. W ten sposób nigdy nie znajdziemy przeterminowanego jedzenia w naszej kuchni! Przyjazny interfejs jest dodatkowym atutem zachęcającym do używania programu po każdych zakupach.

Aplikacje na telefon mogą okazać się wyjątkowo przydatne zwłaszcza w kuchni. Dzięki nim bez większych problemów przygotujemy smaczne potrawy, a także zadbamy o nasze zdrowie. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla miłośników gotowania, jak i dla tych, którzy nie przepadają za spędzaniem czasu w kuchni.