To odpowiedź na marzenia o idealnej sylwetce, wygodzie i oszczędności czasu. Catering dietetyczny, bo o nim mowa, zyskuje coraz większe grono zwolenników. Cały proces polega na współpracy dietetyków z kucharzami, którzy przygotowują posiłki zgodnie z odpowiednim planem żywieniowym, dostosowanym do potrzeb konkretnego klienta. Wszystko dostarczane jest każdego dnia w formie pudełek z gotowymi, pysznymi daniami, prosto pod wskazany adres.

Właśnie stąd wzięła się nazwa tej zupełnie nowej formy odżywiania: dieta pudełkowa. Jednym z najczęstszych oczekiwań osób korzystających z takich usług jest oczywiście zrzucenie zbędnych kilogramów. Mimo to dzięki cateringowi dietetycznemu możemy osiągnąć również inne cele: przybrać na wadze, poprawić stan swojego zdrowia, jeść regularniej, dostarczyć niezbędnych witamin i makroskładników, poznać nowe smaki i rozwiązania żywieniowe, czy wykluczyć ze swojej diety niepożądane produkty.

Catering to również idealna opcja dla osób zabieganych, żyjących intensywnie. Współczesny tryb życia często ogranicza się do długiego przebywania w pracy i na mieście, przez co brakuje chęci na codzienne planowanie i przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. Kuszą szybkie rozwiązania, takie jak fast-foody i gotowe mrożonki. Na dłuższą metę skutkuje to osłabieniem zdrowia, utratą odporności, oraz stopniowym przybieraniem na wadze. Dlatego catering dostarczany w wybrane miejsce, pod same drzwi, skrupulatnie skomponowany na miarę naszych potrzeb z wysokiej jakości składników, szybko stał się idealną alternatywą dla ludzi chcących utrzymać swoje ciało w dobrej formie.

Zalety i wady diety pudełkowej. Kto może z niej korzystać? 

To rozwiązanie stworzone nie tylko dla osób permanentnie zajętych, ale również dla tych, które chcą wprowadzić zmiany do swojej diety i potrzebują ukierunkowania na konkretny, żywieniowy cel. W dobie wielu diet-cud, trudno oczekiwać trwałych rezultatów. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pokażą nam, jak smakują i wyglądają zdrowe dania, dostosowane do potrzeb naszego organizmu. Poznając nowe smaki i produkty, szybciej i efektywniej przestawimy się na konkretny sposób odżywiania.

Catering dietetyczny opiera się na dostarczaniu gotowych, pysznych posiłków, które pomagają zadbać o zdrowie i stracić na wadze bez efektu jo-jo. Firma Pure&Fresh oferuje aż 7 pakietów żywieniowych, pozwalających osiągnąć konkretny cel, w tym dietę wege, pakiet dla sportowców, odchudzającą, oraz dostosowywaną indywidualnie. Istnieje również możliwość wyboru diety premium, w której każdego dnia zamawiamy tylko te dania, na które mamy ochotę i które najbardziej nam smakują. Dostawa może być realizowana do domu lub do pracy. Catering dostosowuje się do twojego stylu życia, zapewnia wyjątkową wygodę i oszczędność czasu. Dieta pudełkowa to świetny sposób na utrzymanie organizmu w dobrym zdrowiu bez większego wysiłku.