Miejsce żywności tradycyjnej w kulturze, turystyce i dietetyce

Zapraszamy na konferencję "MIEJSCE ŻYWNOŚCI TRADYCYJNEJ W KULTURZE, TURYSTYCE I DIETETYCE", która odbędzie się 17 maja 2016 r., w SGTiR, Warszawa, ul. Stokłosy 3
Rejestracja za pośrednictwem formularza on-line do 15 maja 2016.
Więcej informacji o konferencji i program: www.sgtir.edu.pl

Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Polska Organizacja turystyczna, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji.

Patronat Merytoryczny: Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”, Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy, Instytut Wiedzy i Umiejętności, Instytut Turystyki SGTiR.

Konf_Historia_na_talerzu_Plakat

Konf_Historia_na_talerzu_Program

 

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji jest nowoczesną uczelnią biznesową, przygotowującą absolwentów do pracy w tworzeniu, kierowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami turystycznymi, sportowymi lub rekreacyjnymi. Prowadzi studia I i II stopnia na kierunku Turystyka i Rekreacja, na 11 specjalnościach oraz studia I stopnia na kierunku Dietetyka. W Rankingu Perspektyw 2015 SGTiR uplasowała się na najwyższym miejscu wśród niepublicznych uczelni turystycznych, a w ogólnym zestawieniu – wśród 20 najlepszych uczelni niepublicznych. Zajęcia prowadzą wybitni wykładowcy z dużym doświadczeniem praktycznym, m.in. dr. hab. Jolanta Żyśko – członek zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Zarządzania Sportem oraz członek Grupy Ekspertów KE „Human Resources Development in Sport”, dr Krzysztof Celuch – współtwórca Międzynarodowego Stowarzyszenia Organizatorów Spotkań MPI czy prof. dr hab. Aleksander Ronikier – b. wiceprezes PKOl. W strukturach SGTiR funkcjonuje Instytut Turystyki, który prowadzi prace naukowo-badawcze w dziedzinie nauk przyrodniczych i technicznych oraz nauk społecznych i humanistycznych – rocznie odpowiada za wykonanie ponad 100 opracowań i ekspertyz dotyczących krajowego i zagranicznego ruchu turystycznego, regionalnych programów rozwoju turystyki oraz inwestycji turystycznych.
Więcej na: www.sgtir.edu.pl