Czas biegnie nieubłaganie. Lato dobiega końca, kasztany powoli spadają z drzew, dzień robi się krótszy, a w kuchni pojawiają się pierwsze dary jesieni. Twoje doświadczenia kulinarne są bogatsze o te z ostatnich miesięcy. I dobrze, ponieważ rusza jesienna edycja konkursu zostań Ambasadorem Drożdży Babuni!

Kiedy, jak nie teraz, z wykorzystaniem Twoich kubków smakowych, rodzinnych tradycji kulinarnych, a przede wszystkim warzyw i owoców w połączeniu z drożdżami, możemy stworzyć niezwykłe słodkie, jak i wytrawne wypieki? To właśnie teraz, przygotowując jeden z nich, uczestnicy konkursu będą mieli możliwość zostania Ambasadorem Drożdży Babuni!

Oto zasady jesiennej edycji:

Każdy uczestnik ma za zadanie opublikować pod postem konkursowym na profilu I jest pysznie przepis z użyciem przynajmniej jednego składnika wybranego z poniższej listy:

  • Owoce: jabłka, gruszki, śliwki, winogrona, morele, agrest, mirabelki, pigwa.
  • Warzywa: cebula, czosnek, dynia, pasternak, brokuły, kukurydza.
  • Przyprawy i dodatki: grzyby, orzechy, goździki, kurkuma, cynamon, chilli, pieprz, kardamon, imbir, czosnek.

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze trzech zwycięzców, którzy otrzymają zestaw gadżetów kuchennych i zostaną oficjalnymi ambasadorami marki Drożdże Babuni, a ich przepisy znajdą się w specjalnie przygotowanym e-booku oraz na profilach marki w mediach społecznościowych.

Nie czekaj! Dołącz już dziś i zdobądź tytuł Ambasadora Drożdży Babuni!

Na Wasze zgłoszenia organizatorzy konkursu czekają od 23.09 do 14.10.2020 do godziny 23:59!

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.