The Plate, nowe studio kulinarne w Warszawie łączy w sobie pasję do gotowania, różnorodne smaki i ludzi z pozytywną energią.

The Plate znajduje się przy ulicy Nowolipki 15 na warszawskim Śródmieściu. odnajdą się tu wszyscy Ci, którzy kochają gotować, eksperymentować z potrawami, uczyć się od innych i nieustannie próbować nowych smaków.

The Plate studio kulinarne

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicy i chciałbyś upichcić coś w większym gronie, zorganizować imprezę firmową czy oryginalne przyjęcie, na przykład wieczór panieński czy urodziny, studio kulinarne The Plate będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Przyjazne wnętrza, otwartość obsługi i piękna idea, która przyświecała twórcom tego miejsca – szerzenie kulinarnych inspiracji. To wszystko znajdziecie w The Plate, kameralnym, klimatycznym miejscu z lat 50-tych.

W tym miejscu pewnie zastanawiasz się, kto za tym wszystkim stoi. Już odpowiadamy! Założycielami nowego warszawskiego studia są Ewa, Ania i Sławek. Ewa jest autorką książki o wdzięcznym tytule „Azjatyckie Inspiracje”, zaś Ania swoje serce w pełni oddała smakom Azji. Sławek to niezwykle energetyczny szef kuchni, który ceni sobie oryginalne połączenia smaków. Oprócz tego, do The Plate zapraszani są liczni goście specjalni, czyli pasjonaci gotowania, którzy uwielbiają dzielić się z innymi swoją wiedzą i kulinarnym doświadczeniem.

Kolacja gotowa ?? #theplate #theplatestudiokulinarne #workshop #doityourself #cookingclass #culinaryclass #quinoa #tasty

Post udostępniony przez The Plate Studio Kulinarne (@theplate_studiokulinarne)

Jak wynająć studio kulinarne?

Rezerwację najlepiej rozpocząć od zebrania grupy przyjaciół czy kolegów z pracy. Mając już wstępny zarys ekipy kulinarnej, wystarczy wykupić zaproszenie na konkretny warsztat tematyczny poprzez stronę studio.

Dotychczas w The Plate odbyły się między innymi eventy, takie jak:

  • Roll&Roll  szybkie proste rolowane dania,
  • Meet and Meat,
  • Warsztaty barmańskie,
  • Cukiernica – warsztaty cukiernicze,
  • Family Box – rodzinny lunch, do pracy, do szkoły, zdrowiej, ciekawiej,
  • Zupy dla każdego,
  • Asia street food,
  • Wino + food pairing.

Bez problemu można także wybrać się w parze lub nawet w pojedynkę i otworzyć się na innych uczestników warsztatów. Koszty wzięcia udziału w wydarzeniu zaczynają się od 150 zł za osobę.

Od rana trwa burza mózgów! Ale nikt nie lubi pracować z pustym żołądkiem. Na szczęście na naszego szefa kuchni można zawsze liczyć! Przygotował pyszne naleśniki z farszem mięsno warzywnym po azjatycku. ?????? #theplate #theplatestudiokulinarne #laczymysmakiiludzi #lunch #crepes #delicious #asianstyle #tasty #foodporn #foodlover @chef_to_death

Post udostępniony przez The Plate Studio Kulinarne (@theplate_studiokulinarne)

Do The Plate zapraszamy wszystkich pasjonatów gotowania, a za założycieli trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów 🙂