Partnerem wpisu jest L’Entre Villes

Wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Trójmiasta. Piękne wnętrza i obsługa na najwyższym poziomie. Restauracja, bistro, club privee, winiarnia. Restauracja L'Entre Villes w Sopocie - miejsce, która wyróżnia się na bogatej mapie Trojmiasta. Słynie z doskonałej kuchni oraz ogromneg...

Mamy przyjemność poinformować, że objęliśmy patronatem Kitchen Art With The Greatest. Jest to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju - wspaniały chef kuchni Arkadiusz Bober zabierze Was w niezwykłą podróż smaków podczas 7 - daniowej kolacji!

"Arek to osoba tak zaskakująca, że grzechem byłoby się tam nie pojawić. To niezwykłe wydarzenie kulinarne. Tego nie można przegapić!"
- Marc Purley

Czemu warto się na nie wybrać? Niecodziennie ma się możliwość spróbowania dań tak unikatowych jak homar, czarny rosół czy granikKulinarny Poker – Live Cooking Show, bo tak zatytułowane jest to wydarzenie, odbędzie się w Sopocie w restauracji L’Entre Villes.

Kreatywny, pomysłowy, utalentowany- tak można opisać człowieka, który będzie czarować tego wieczoru. Chef kuchni Arkadiusz Bober wyjmie swoje asy z rękawa! Doświadczenie kucharskie zdobywał w topowych restauracjach- Pollen Streen Social 1* (Jason Atherton) i in de wulf 1* Belgia (Kobe Desremaults). Obecnie prowadzi własną restaurację w Anglii i codziennie zadziwia kompozycjami smakowymi i zapachowymi.  

Menu Kitchen Art

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Zapraszamy 24 listopada na godzinę 19.30 do L’Entre Villes Sopot. 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 50! 

Rezerwacje pod tel. +58 717 37 37 lub [email protected] 

www.entrevilles.pl 

Menu Kitchen Art