Festiwal Zup Świata będzie trwał 10 dni. Rozpocznie się już 22 września na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Co przygotowali organizatorzy?

Podczas Festiwalu będzie można zasmakować płynnych specjałów z najdalszych zakątków świata. Oprócz tego, na odwiedzających czekają bezpłatne prezentacje i pokazy specjalistów, którzy o zupach wiedzą wszystko. Nie zabraknie także wykładów na tematy szeroko pojętych kulinariów. 

Ten, kto brał udział w wydarzeniach, takich jak Festiwal Chlebów Świata, Festiwal Słodyczy Świata czy Festiwal Owoców i Warzyw Świata wie, że warto odwiedzić Krakowskie Przedmieście pod koniec września. Festiwale organizowane przez Warszawską Izbę Gospodarczą wraz z Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych od lat zrzeszają mieszkańców Warszawy, łączą pokolenia, a przede wszystkim – promują świadome odżywianie i zdrowy, harmonijny tryb życia.

Zupa z mięsem

Inne wydarzenia spod szyldu WIG, o których warto wspomnieć to między innymi Festiwal Słoików Świata, targi China Homelife Poland czy białe tygodnie we włoskich dolomitach.

Organizatorzy podczas eventu pragną przede wszystkim promować zdrowy tryb życia i leczenie przez jedzenie. Szacunek do tego, co dała nam natura oraz edukacja ekologiczna – to właśnie te tematy będą często poruszane przez dziesięć festiwalowych dni.

Zupa ziemniaczana

Dobre, bo polskie... Ale i nie tylko!

Podczas Festiwalu Zup Świata, oprócz licznych degustacji, uczestnicy będą mogli poznać lokalne, polskie marki i tradycyjne produkty. W organizację Festiwalu „zamieszany” jest także Dom Polonii, mieszczący się właśnie przy ul. Krakowskie Przedmieście.

Festiwal to także dobra okazja do spotkania z innymi kulturami i integracji z innymi społecznościami.

Zupa azjatycka

NaWidelcu.pl zaprasza!

Festiwal Zup Świata odbędzie się w dniach 22 września – 1 października przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie.

Do zobaczenia!