Nie zawsze mamy czas, aby przygotować wszystkie potrawy wigilijne samodzielnie. Chcemy skupić się na celebrowaniu tego wyjątkowego czasu wraz z rodziną, zamiast spędzać długie godziny w kuchni na gotowaniu barszczu czy uszek. Przygotowaliśmy dla Was przegląd miejsc, które przygotują dla Was idealne wigilijne potrawy.

#wspieramygastronomie

Zamówienie cateringu na Wigilię to nie tylko świetny pomysł, aby ograniczyć spędzanie czasu w kuchni, ale także, aby wesprzeć w tym trudnym czasie restauracje. Zwłaszcza w czasie pandemii, powinniśmy wspierać nasze ulubione lokale. Pamiętajmy o tym, że muszą one pozostać zamknięte dla gości, a jedynym sposobem na kontakt z Klientami jest prowadzenie zamówień na wynos. Catering na Święta to także świetne rozwiązanie dla nas — świąteczny czas sprawia, że brakuje nam czasu. Jesteśmy zabiegani, lista składników do przygotowania potraw rośnie, a wraz z nią nasza frustracja, że jeszcze tyle do zrobienia! Korzystając z zamówienia potraw w restauracji, możemy ze spokojem odetchnąć i delektować się pysznymi potrawami, spędzając cenne chwile ze swoją rodziną.

A więc jakie restauracje polecamy wesprzeć?

Oferta świąteczna od Doryś

Świąteczny catering zamówicie w najlepszej restauracji robiącej placki ziemniaczane w Bielsku-Białej. To miejsce, które wyróżnia się sposobem wypiekania placków oraz wyjątkowym smakiem, który zachwalają Klienci restauracji. ”Doryś” w ofercie świątecznej posiada tradycyjne potrawy takie jak np. karp, barszcz czerwony, sałatka jarzynowa, różne rodzaje pierogów, czy uszka z grzybami. Jeśli chcecie postawić na coś nowoczesnego, to w ofercie znajdziecie dorsza, sałatkę z wędzonym łososiem czy aksamitną zupę grzybową.

Oferta świąteczna
Więcej o ofercie na stronie: http://www.dorys.pl/

Catering świąteczny od Karczmy Wiejskiej Jankowice

Karczma Wiejska Jankowice to nie tylko pyszna tradycyjna polska kuchnia, ale także wyjątkowy i przytulny wystrój wnętrza, który doceniany jest przez odwiedzających restaurację Klientów. Zwłaszcza w trakcie Świąt, warto zamówić swojskie wyroby takie jak np. szynki, polędwiczki, czy boczek wędzony, które robione są na miejscu. Oprócz wybornych wędzonych wyrobów na Wasz stół trafić mogą także: pierogi z kapustą i grzybami, karp soute z pieczarkami w całości, wigilijna kapusta z grzybami, kompot z suszu, czy zupa podgrzybkowa z łazankami.


Aby zamówić tradycyjne wybory, wystarczy wejść na stronę https://www.karczmawiejska.pl/.

Jeśli zastanawiacie się nad wsparciem Waszych lokalnych restauracji, to skorzystanie ze świątecznej oferty będzie idealnym wyborem. Nie dość, że Wy zaoszczędzicie sporo czasu na prawdziwy odpoczynek, to pomożecie gastronomii w tym trudnym czasie, jakim jest pandemia. Jeśli jednak chcecie przygotować coś sami, polecamy Wam nasz barszcz z uszkami, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego smakosza!