Dzisiaj dzień wyjątkowy dla naszej redakcji. Możemy wreszcie podzielić się z Wami naszym nowym projektem, nad którym spędziliśmy ostatnio trochę czasu. Mamy przyjemność przedstawić Wam nasze „nowe dziecko”, z którego jesteśmy naprawdę dumni. Specjalnie dla Was, naszych czytelników, pasjonatów dobrej kuchni stworzyliśmy szczególny ebook.

Z pasji do pyszności

Jak wiecie, całym sercem kochamy kuchnię regionalną, a że pochodzimy ze Śląska, to skupiliśmy się na tym, co sami znamy najlepiej. W ebooku znajdziecie przepisy związane z kuchnią śląską. Jeśli kiedyś mieliście ochotę na karminadle albo roladę śląską, a nie potrafiliście znaleźć odpowiedniego przepisu to odpowiednia pozycja dla Was. W ebooku znajdziecie przepisy na przystawki, zupy, dania główne i desery. Dla każdego coś pysznego.

Kuchnia Śląska NaWidelcu – ebook

Kuchnia z tradycją

Największą zaletą naszego ebooka jest to, że każdy z przepisów, które w nim znajdziecie, jest rodzinną historią, tradycją wyniesioną z naszych domów. Tworząc ten projekt, chcieliśmy podzielić się z Wami naszą pasją i miłością do kuchni śląskiej. Dlatego właśnie zaangażowaliśmy naszych bliskich, rodziców, babcie i dziadków do stworzenia tego zbioru ulubionych i sprawdzonych przepisów. Dla nas jest to smak dzieciństwa, który uwielbiamy. Przypomina nam to ciepło rodzinnych domów, kiedy to po zabawie na trzepaku wracaliśmy na obiad, a na stole już czekał nasz ulubiony obiad – karminadle i ciapkapusta.

Nie tylko przepisy, ale też kuchenne podpowiedzi

W naszym ebooku znalazło się także miejsce na kilka protipów, które mogą znacznie ułatwić codzienną „pracę” w kuchni (dajemy to słowo w cudzysłowie, ponieważ dla nas gotowanie to czysta przyjemność). Nasze wskazówki zdecydowanie ułatwią organizację i utrzymanie porządku w kuchni.

Słowo na koniec

Zapraszamy Was do przeczytania naszego darmowego ebooka. Niech posłuży Wam jako źródło inspiracji, odkrywania nowych smaków, a może nawet powrotu do korzeni.

Winszujymy Wōm smakowitego!

Kuchnia Śląska NaWidelcu – ebook