W sezonie letnim koce to nieodłączny element wypoczynku na świeżym powietrzu. Warto sięgnąć po ten produkt przygotowując śniadanie na łonie natury, a także obiad lub kolację.

Koce produkowane są z przyjemnego materiału, dlatego dobrze jest mieć je również pod ręką w chłodne dni i zimniejsze, letnie wieczory. Przekonaj się, że kolacja na łonie natury z kocem wysokiej jakości to świetny pomysł na miłe spędzenie czasu.

Piękne koce, które zawsze warto mieć pod ręką

Pojawiająca się piękna pogoda na przełomie wiosny i lata sprawia, że coraz częściej i chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu. Nieodłącznym elementem wielu zabaw i wycieczek są koce, które dostępne są w wielu rozmiarach, kolorach i wzorach. Najczęściej występujące rozmiary koców to 70×140 cz, 80×110 cz, 90×120 cz, 100×140 cm, 120×150 cm, 150×200 cm, 160×200 cm, 160×210 cm, 160×220 cm, 200×220 cm. W przypadku kolorów można znaleźć koce w prawie każdym kolorze i wielu ich odcieniach. Niemniej dominuje kolor niebieski, czerwony, szary, biały i brązowy. Poza jednolitymi kocami dostępne są także modele o pięknych wzorach, wśród których należy wymienić motywy: roślinne, zwierzęce, geometryczne oraz napisy. Wybrane modele koców mogą posiadać także ozdobne tłoczenia, obejmujących przede wszystkim wzory geometryczne i roślinne. Dzięki temu każdy znajdzie idealny model koca dla siebie.

Okres letni sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu

Na rynku można znaleźć kilka typów koców, które różnią się między sobą właściwościami oraz materiałem, z jakiego zostały wyprodukowane. Koce flanelowe produkowane są z bawełnianej tkaniny o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych lub miękkiej i lekkiej wełny. Koce akrylowe powstają z akrylu, który powstaje w wyniku syntetycznej obróbki. Jest to syntetyczne włókno, które stanowi alternatywę dla wełny. Ten typ koca zapewnia komfort cieplny, jest jednocześnie tańszy od modeli wełnianych. Dodatkowo koce z akrylu dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Kolejne koce powstają z mikrofibry, będącej połączeniem włókien poliamidowych i poliestrowych.

Koce doskonale sprawdzą się w czasie jedzenia posiłku na świeżym powietrzu, zwłaszcza w czasie kolacja na łonie natury. Koce to uniwersalny produkt, który zawsze warto mieć pod ręką. Koce doskonale sprawdzą się jako narzuta na łóżko czy okrycie w chłodne dni. Bez względu na przeznaczenie, warto wybrać produkt wysokiej jakości o pięknym wzorze. To gwarancja jakości i długiego użytkowania, jak i satysfakcji z zakupów.