Podróże kulinarne bez wychodzenia z domu? Firma Greek Trade prezentuje nową markę Bite The World. To zupy, sosy i przystawki inspirowane kuchniami z całego świata.

Greek Trade – znany producent m.in. przetworów owocowych i warzywnych, wprowadza do oferty nową markę Bite The World.
Produkty tej linii skomponowano z ogromną starannością, sięgając po aromatyczne przyprawy i smaki charakterystyczne dla kuchni z Turcji, Gruzji, Macedonii, Tajlandii, Grecji, Hiszpanii, Węgier i Indii.

Sos pomidorowy z serem feta z pewnością obudzi wspomnienia z wycieczek po słonecznej Grecji, pikantny sos chilli odda gorącego ducha odległej Tajlandii, a pasta z ciecierzycy z zatarem zaspokoi apetyt na Turcję. To tylko niektóre z możliwych kulinarnych wycieczek w ofercie.
Bite the World

Ciekawe połączenia i orientalne aromaty produktów Bite The World są zamknięte w eleganckich szklanych słoiczkach. Co więcej, mogą one stanowić wspaniałą bazę do eksperymentów kulinarnych we własnej kuchni. Dziś już nie trzeba dalekich podróży, aby posmakować dań inspirowanych przepisami z różnych stron świata.

Bite the World

 

Bite the World
 
Bite the World

Menu linii Bite The World

  • Sosy: sos chili, sos pomidorowy z serem feta, sos z mango
  • Zupy: Zupa warzywna, zupa dahl z soczewicy, zupa z pomidorów i ciecierzycy
  • Przystawki: pasta z ciecierzycy z zatarem, adżyka, pinjur

Więcej informacji o produktach: www.bitetheworld.pl

Firma Greek Trade jest znanym producentem, dystrybutorem i importerem produktów z branży spożywczej oraz właścicielem takich marek jak m.in. Helcom, Helcom Naturalnie, Biooaza, Athina i 4Tea.

Kontakt:
GREEK TRADE SP. Z O.O.
ul. Tadeusza Śliwiaka 14
30-797 Kraków
[email protected]