logo Dieter.pl
Partnerem wpisu jest Dieter.pl

Dieter.pl to bezpłatny serwis internetowy, dzięki któremu w kilkadziesiąt sekund obliczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz ułożysz dla siebie jadłospis na cały tydzień, zgodnie z zasadami zrównoważonej diety. Każdy wygenerowany jadłospis oraz każda potrawa wchodząca w jego sk...

Wiosna oznacza jedno – schudnę do lata! Kto z Was nie ma takiego postanowienia? Chcemy zmienić swoje nawyki żywieniowe, szukamy ćwiczeń, kupujemy sprzęt i… motywacja nagle gaśnie. Jak przejść przez dietę i nie spędzać nad jej tworzeniem godzin? Nie musimy udawać się do dietetyków, aby otrzymać jadłospisy, bowiem od niedawna możemy stać się członkami portalu dieter.pl.

Z czym to się je?

Dieter.pl to platforma zbudowana przez Pawła Urbana, który pomysł na stronę zrealizował na podstawie swoich własnych doświadczeń z dietetykami. Jak sam mówi, zasada działania jest prosta: dzięki kalkulatorom, które dostępne są na platformie, obliczamy liczbę kalorii potrzebną na określony przez nas cel – redukcję kalorii, przyrost masy lub po prostu zmianę nawyków żywieniowych na lepsze. Kilka kliknięć i otrzymujemy, co ważne, za darmo, jadłospis na cały tydzień. Przepisy możemy modyfikować i zaznaczyć czy dieta ma być bezglutenowa lub wegańska.

Wygodnie i szybko

Korzystanie z serwisu to nie tylko łatwy i prosty sposób na stworzenie przepisów. W sytuacji, gdy dana potrawa nam się nie spodoba – jednym kliknięciem generowany jest inny przepis. Stosowanie diety jest bardzo wygodne – gdy dopasujemy ją do swoich potrzeb, możemy wygenerować listę zakupów na dany tydzień. Owszem, niektóre pozycje wypada dopracować – rzadko kto kupuje 2g pieprzu lub 250 ml wody. Dieter.pl to jednak z pewnością platforma, na którą warto zwrócić uwagę.

Czy polecamy?

Zdecydowanie! Skorzystanie z usług dietera to nie tylko oszczędność pieniędzy, które wydalibyśmy na porady dietetyczne, ale również stworzenie diety, która będzie smaczna i dopasowana do nas niemal… indywidualnie. W końcu sami będziemy sobie sterem, żeglarzem i rybą. To co, próbujecie?