Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią przychodzą pierwsze promienie słońca. Oznacza to, że cieplejsze ubrania chowamy do szaf, a wyciągamy te lżejsze, bardziej odkrywające nasze ciało. Dla wielu z nas jest to moment, w którym ze szczególną troską przyglądamy się temu, co ląduje na naszym talerzu. Każdy z nas chce mocniej skupić się na zdrowym odżywianiu. Skąd czerpać wiedzę? W ostatnim czasie niezłą furorę robią Bracia Rodzeń. Kim są i jakie tematy poruszają na swoim kanale?

Bracia Rodzeń – kim są?

Bracia Rodzeń to dwójka braci, doktorów, którzy za pomocą strony internetowej oraz kanału YouTube, przekazują Obserwatorom swoją wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania – a wszystko to w oparciu o rzetelne badania i zaktualizowaną wiedzę lekarską, czego nierzadko brakuje w przypadku pozostałych kanałów, nawet specjalistów swej dziedzinie. Cechują się dosyć nowatorskim podejściem oraz obalają wiele powszechnych mitów, często szkodliwych dla naszego zdrowia. Specjalizują się w temacie diety ketogenicznej. Jeśli więc zdrowie jest dla nas bardzo ważne, pora skorzystać z rzetelnych źródeł informacji.

Gdzie ich można znaleźć?

Bracia Rodzeń prowadzą aktywną komunikację na wielu płaszczyznach. Do dzielenia się swoją wiedzą oraz propagowania zdrowego stylu życia korzystają między innymi z:

  • strony internetowej https://braciarodzen.pl/ – tutaj znajdziemy również zakładkę dla lekarzy oraz sklep, który zawiera wiele przydatnych e-booków,
  • social media i kanału YouTube – poprzez te kanały poruszają wiele ciekawych kwestii na temat diety i zdrowego odżywiania, a wszystko to w przystępny, zrozumiały sposób.

Obalamy mity

Tych dwóch doktorów bardzo odważnie propaguje zdrowy styl życia. Obecnie skupiają się na kilku obszarach:

  1. Jak wyleczyć insulinoodporność?
  2. Odwrócenie cukrzycy typu 2
  3. Jak schudnąć?
  4. Zdrowe niejedzenie, czyli post przerywany.
  5. Leczenie stłuszczenia wątroby.
  6. Ogólne warsztaty o zdrowiu.

…dla każdego coś ZDROWEGO!

Dlaczego warto im zaufać?

Bracia Rodzeń swoje materiały tworzą o zdobytą na zagranicznym uniwersytecie, tysiące prześledzonych badań oraz wielu, bardzo wielu rozmowach ze specjalistami w swej dziedzinie. Do tematu zdrowia podchodzą bardzo poważnie, a za cel obrali sobie kształtowanie stylu życia pacjentów. Wskażą drogę, jak żyć pięknie i długo, bez chorób metabolicznych.

Jeśli więc interesuje nas któryś z przedstawionych powyżej tematów, czym prędzej sięgnijmy po sprawdzone informacje. Dezinformacji, zwłaszcza w kwestiach prozdrowotnych mówimy stanowcze NIE – jeśli chodzi o zdrowie, nie idziemy na kompromisy.